Vítejte v Katalogu služeb Univerzity Karlovy

Hledáte vědecké experty, kteří vám dokážou pomoci? Univerzita Karlova nabízí unikátní expertízu a know-how v široké škále oborů stačí si vybrat! Náš katalog slouží ke snadné orientaci v nabídce služeb Univerzity Karlovy pro externí partnery ať již z komerčního nebo nekomerčního sektoru.Spojení s těmi nejlepšími! Na každé stránce se vám představí jeden vědecký tým – dozvíte se, co umí, jaké projekty už má za sebou a jakou expertízu vám může nabídnout.
Pokud hledáte něco specifického, poslouží vám fulltextové vyhledávání, které najdete vpravo nahoře na každé stránce webu. Pro hledání částí slov využívejte symbol hvězdičky (*). Zadat můžete xyz* pro hledání slov začínajících xyz; *xyz pro hledání slov, která na xyz končí, popřípadě i *xyz* pro slova, která xyz obsahují. Vyhledávání nezohledňuje diakritiku.


Hledat můžete i manuálně podle témat při procházení nabídky našich 4 základních kategorií v hlavní nabídce "Společenské a humanitní vědy", "Přírodní vědy", "Člověk a zdraví" a "Matematika, fyzika a IT". Těšíme se na spolupráci!
Máte dotaz?
Kontaktujte nás:

Centrum pro přenos poznatků a technologií, Univerzita Karlova

Web: www.cppt.cuni.cz/

Mail:

Tel.: +420 224 491 255


Adresa kanceláře:

Petrská 1180/3

110 00 Praha 1


Korespondenční adresa:

Ovocný trh 560/5

116 36 Praha 1


Jak k nám